Podanie o pracę Opiekunka Starszych Osób

 

Wzór podania o pracę dla Opiekunki Starszych Osób:

Wzór podania o pracę Opiekunka Starszych Osób
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór CV Opiekunka Starszych Osób

Wzór listu motywacyjnego Opiekunka Starszych Osób

Jak napisać skuteczne podanie o pracę:

1. W nagłówku dokumentu powinno się wpisać miejscowość i datę, poniżej w lewym rogu własne dane kontaktowe, po prawej stronie natomiast wpisujemy adresata.

2. Podanie o pracę podobne w swej konstrukcji jest do innych dokumentów. Na górze umieszczamy nasze dane adresowe, poniżej dane adresata pisma, dalej właściwa treść pisma i na końcu własnoręczny podpis.

3. Pisząc podanie o pracę należy zwrócić uwagę na przejrzystość oraz formę wypowiedzi. Dokument nie powinien być zbyt długi, ma zawierać tylko najpotrzebniejsze informacje, bez niepotrzebnych opisów.

4. Podanie o pracę i list motywacyjny są to dwa różne dokumenty. Jest to poważny błąd i może zostać źle odebrany przez przyszłego pracodawcę.

5. Podanie o pracę można wysłać do pracodawcy tylko wtedy, kiedy nie jest prowadzona rekrutacja. Pismo powinno zawierać prośbę o przyjęcie do pracy na danym stanowisku pracy.

6. Do podania dobrze jest załączyć profesjonalnie napisane CV oraz list motywacyjny. W dokumentach tych należy zawrzeć historię zatrudnienia, ukończone szkoły, przebyte kursy oraz opis naszych predyspozycji potwierdzonych faktami z życia.

7. Pisząc podanie o pracę bezwzględnie trzeba podać stanowisko pracy na jakie chcemy aplikować.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Comments are closed.