CV Technik Farmacji

 

Wzór CV dla Technika Farmacji:

Wzór CV Technik Farmacji
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Technik Farmacji

Wzór podania o pracę Technik Farmacji

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Przed przystąpieniem do tworzenia Curriculum Vitae warto dokonać wstępnej autoanalizy, w której należy przyjrzeć się własnej osobie oraz przeanalizować czego oczekuje od nas przyszły pracodawca.

2. Niedopuszczalne jest przekręcanie nazw lub osobiste opinie o wcześniejszych pracodawcach.

3. CV powinno zmieścić się na jednej lub maksymalnie na dwóch stronach A4. Dokument powinien zawierać wyłącznie najważniejsze fakty, które będą przydatne na stanowisku pracy, na które aplikujemy. Nie należy pisać o pracy na plantacji truskawek, jeśli staramy się o pracę w banku.

4. CV artystyczne skierowane jest dla osób wykonujących zawody twórcze, jak na przykład projektanci, twórcy stron www czy inni artyści. Jest tu całkowita swoboda w doborze formy wyrazu. Najważniejsze jest jest tutaj wywarcie dobrego wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w swojej pracy muszą wykazać się gustem oraz kreatywnością.

5. Tworząc CV należy zwrócić uwagę na wygląd dokumentu. Nie można nadmiernie używać różnych kolorów czcionki, kursywy i ozdobników graficznych.

6. CV jest podstawowym dokumentem aplikacyjnym, dlatego trzeba poświęcić mu kilka chwil. Od tego jak będzie wyglądało nasze CV zależy czy dostaniemy upragnioną prace.

7. Profesjonalnie opracowane Curriculum Vitae jest kluczem do zdobycia wymarzonej pracy, dlatego też warto skupić się i przygotować profesjonalny dokument, z którego sami będziemy dumni.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading ... Loading ...

Comments are closed.