CV Pracownik Budowlany

 

Wzór CV dla Pracownika Budowlanego:

Wzór CV Pracownik Budowlany
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Pracownik Budowlany

Wzór podania o pracę Pracownik Budowlany

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Pisząc o zainteresowaniach nie umieszczajmy pustych zwrotów jak: rowery, kino, muzyka, film. Trzeba pochwalić się nietypowymi pasjami. Trzeba to robić z głową, bez zbędnego wdawania się w opisy. Pracodawcy cenią ludzi z ciekawymi pasjami.

2. CV jest najważniejszym dokumentem rekrutacyjnym, dlatego trzeba poświęcić mu kilka godzin. Od zawartości i wyglądu naszego Curriculum Vitae zależy czy dostaniemy upragnioną prace.

3. Curriculum Vitae funkcjonalne to dokument, w którym na pierwszym miejscu podkreślone są umiejętności i zdolności jakie posiada aplikant. Ważne jest ich udokumentowanie i poparcie, gdzie je nabyliśmy oraz wykorzystywali.

4. Zbyt dużo ozdobników w CV jest negatywnie odbierane przez osobę zajmującą się rekrutacją. Natomiast Warto podkreślić lub pogrubić tylko najważniejsze informacje. Dla pracodawcy ważne są informacje o kandydacie, a nie ilość kolorów w CV.

5. CV artystyczne skierowane jest dla zawodów twórczych takich jak graficy, twórcy stron www czy inni artyści. Jest tu pełna swoboda w doborze formy dokumentu. Podstawową zasadą jest tutaj wywarcie dużego wrażenia na odbiorcy. Jest to dokument dla osób, które w pracy zawodowej muszą wykazać się dobrym smakiem i pomysłowością.

6. Tworząc Curriculum Vitae warto napisać wszelkie informacje o zdobytych certyfikatach, kursach. Jeśli posiadamy pisemne dyplomy o kursach warto dołączyć do CV ich kopię.

7. Informacje zawarte w CV dotyczą przebiegu kariery zawodowej. W CV trzeba opisać: doświadczenie zawodowe, karierę naukową, edukację, umiejętności, hobby.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading ... Loading ...

Comments are closed.