CV Opiekunka Dziecięca

 

Wzór CV dla Opiekunki Dziecięcej:

Wzór CV Opiekunka Dziecięca
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Opiekunka Dziecięca

Wzór podania o pracę Opiekunka Dziecięca

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. CV jest autoreklamą kandydata, dlatego powinno być zredagowane profesjonalnie oraz zwięźle.

2. Nie piszmy pustych zwrotów typu: sztuka, kino, piłka nożna, narciarstwo. Warto pochwalić się nietypowymi zainteresowaniami. Trzeba to robić z głową, bez zbędnego wdawania się w szczegóły. Pracodawcy cenią osoby z ciekawymi pasjami.

3. Trzeba dbać o powagę dokumentu i nie zamieszczać śmiesznych adresów e-mail, na przykład: lalus@, ladnalaska@ czy z końcówką @buziaczek.pl. Adres e-mail powinien mieć prostą formę: imie.nazwisko@adres.pl

4. Doświadczenie zawodowe umieszczamy odwrotnie chronologicznie. Należy napisać zakres dat pracy, zajmowane stanowisko oraz zakres obowiązków.

5. Języki obce są ważnym elementem CV, dlatego nie warto w tej kwestii podawać kłamliwych informacji. Są one szczególnie łatwe do wychwycenia. Wystarczy, że pracodawca poprosi nas o krótką wypowiedź w danym języku lub co gorsza sam zacznie dyskusję w języku, który niby umiemy.

6. Opracowując CV warto napisać wszelkie informacje o zdobytych certyfikatach, znajomości języków obcych. Jeśli mamy pisemne dyplomy o kursach warto dołączyć ich kserokopię do CV.

7. Dane adresowe kandydata muszą być umieszczone na początku dokumentu. Należy wpisać dane osobowe, informacje o adresie oraz adres e-mail oraz nr telefonu.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading ... Loading ...

Comments are closed.