CV Magister Farmacji

 

Wzór CV dla Magistra Farmacji:

Wzór CV Magister Farmacji
pobierz

Zobacz inne dokumenty aplikacyjne:

Wzór listu motywacyjnego Magister Farmacji

Wzór podania o pracę Magister Farmacji

Jak napisać profesjonalny wzór CV:

1. Pisząc informacje o znajomości języków obcych nie wystarczy napisać, że zna się np. język niemiecki. Trzeba określić dokładny poziom znajomości języka.

2. Dokument CV musi być uporządkowany i prosty w odbiorze. Należy go stworzyć na komputerze i wydrukować na białym papierze. Niedopuszczalne jest w dzisiejszych czasach pisanie dokumentów aplikacyjnych długopisem.

3. Osoby z ubogim doświadczeniem, uczniowie, studenci lub absolwenci mogą umieścić informacje o ukończonych kursach, wyjazdach naukowych, otrzymanych stypendiach czy działalności uczniowskiej.

4. Pisząc własne CV nie można ufać szablonom ściągniętym z internetu i powielać pracy innych. Curriculum Vitae jest dokumentem indywidualnym.

5. CV jest wizytówką kandydata, dlatego powinno być napisane poprawnie i przejrzyście.

6. Dobrze napisane Curriculum Vitae jest kluczem do zdobycia wymarzonej pracy, dlatego też warto skupić się i zredagować profesjonalny dokument, z którego będziemy dumni.

7. Zdjęcie w CV nie jest już wymagane, jednak warto go zamieścić. Powinno to być fotografia zrobiona przez profesjonalnego fotografa, a najlepiej by było to zdjęcie legitymacyjne lub z dowodu osobistego.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 4,67 out of 5)
Loading ... Loading ...

Comments are closed.